Zážitkové jízdy

Ve voze je vždy přítomen instruktor.

Zážitkové jízdy se u nás může zúčastnit kdokoliv. Řidič musí vlastnit platný Řp. a  být starší 21 let.

Vlastníte-li voucher k ulatnění, pokračujte prosím do sekce půjčovna vozidel, kde si kliknutím na tlačítko rezervace vyberete variantu a místo projíždky, následně pak jeden z volných termínů.

Podmínky pronájmu - na 24hod. a déle

Pronajímatel musí být občanem ČR, starším 21 let.

Pi převzezí předloží pronajomatel platný občanský průkaz  a řp. skupiny B.

Vlastníte-li voucher k ulatnění, pokračujte prosím do sekce půjčovna vozidel, kde si kliknutím na tlačítko rezervace vyberete  vůz a variantu dle Vašeho voucheru, následně pak jeden z volných termínů.

Požadovaná vratná kauce je uvedena v popisu jednotlivých vozidel.

Nevlastníte-li voucher, pokračujte prosím do sekce půjčovna vozidel, kde kliknutím na tlačítko rezervace vyberete vůz o který máte zájem.  Vyplníte rezervační formulář a do kolonky číslo voucheru pak uvedete : Nemám voucher.  V nejbližším možném termínu Vás zašleme rezervační pokyny (více níže v sekci FAQ).

FAQ

Zážitkové jízdy:

 1. JAK DLOUHO TRVÁ PROJÍŽĎKA?  Doba uvedená na Vašem voucheru je čistá doba jízdy + máme 10 min. na úvodní seznámení a 5 min. na závěrečné focení s vozem.
 2. KDE SE SEJDEME?  Místa projížďky jsou vždy uvedena u jednotlivých vozidel v sekci půjčovna vozidel.
 3. KOLIK SI S SEBOU MOHU VZÍT SPOLUJEZDCŮ? Počet spolujezdců je také uveden u jednotlivých vozidel v sekci půjčovna vozidel.
 4. BUDU JEŠTĚ NA MÍSTĚ NĚCO PLATIT?  Nebudete. U zážitkových jízd je s Vámi vždy instruktor, tudíž nepožadujeme vratnou kauci ani žádné jiné poplatky. Vyjimkou  jsou varianty projížděk bez paliva, tam si zákazník musí doplatit palivo. 
 5. CO SE STANE V PŘÍPADĚ NEHODY?  V případě nehody platí řidič spoluúčast ve výši 5% min. 5000 Kč (případně 10% minimálně 10 000 Kč). Výši Vaší případné spoluúčasti naleznete na Voucheru.

Pronájem vozidla:

 1. KDE SI MOHU AUTO VYZVEDNOUT? Vozidlo bude připraveno na adrese  naší firmy: Jestřabí Lhota 62, 280 02 Kolín
 2. TERMÍN VYZVEDNUTÍ A NAVRÁCENÍ? Od 10:00 v den započetí pronájmu. Navráceno musí být nejpozději v 9:00 v den ukončení pronájmu ( při pronájmu na den vyzvedáváte v 10:00 vracíte druhý den v 9:00). 
 3. JAK JE TO S VRATNOU KAUCÍ?  Vratná kauce je skládána v hotovosti, při převzetí vozidla.Výši vratné kauce naleznete u jednotlivých vozidel  v sekci půjčovna vozidel. 
 4. CO SE STANE V PŘÍPADĚ NEHODY?   V případě nehody platí řidič spoluúčast ve výši 5% min. 5000 Kč (případně 10% minimálně 10 000 Kč). Výši Vaší případné spoluúčasti  jednotlivých vozidel naleznete v sekci půjčovna vozidel.
 5. MŮŽU S VOZIDLEM DO ZAHRANIČÍ? Ne, s našimi vozy můžete jezdit po celé ČR, avšak ne do zahraničí.
 6. JAK JE TO S POKUTAMI? Veškeré pokuty, které automobil způsobí po dobu Vašeho pronájmu platíte pronajimatel, který je uvedený ve smlouvě o pronájmu. 
 7. MOHU S AUTOMOBILEM DO TERÉNU?  Ne, s našimi vozy můžete jezdit pouze po zpevněných veřejných komunikacích, nikoli do terénu. 
 8. MOHU S AUTEM DRIFTOVAT? Nemůžete, všechna naše auta jsou vybavena GPS lokátory a jakékoliv jednání tohoto typů vždy odhalíme.

Rezervace s Voucherem:

 1. JAK SI MOHU ZAREZERVOVAT PRONÁJEM VOZIDLA?  Rezervaci provedete kliknutím na tlačítko rezervace v sekci půjčovna vozidel.  Kliknutím budete přesměrováni na rezervační stránku, kde  vyberete vozidlo  a typ pronájmu ( na den/ na víkend).  V dalším kroku vyberete termín, který Vám bude vyhovovat a pak už jen plníte Váš email, telefon, číslo voucheru a kliknete na tlačítko vytvořit rezervaci. Vaše rezervace bude zpracována jedním z našich zaměstnanců v nejbližším možném termínu. Následně obdržíte potvrzení. 

Rezervace bez Voucheru:

 1. JAK SI MOHU ZAREZERVOVAT PRONÁJEM VOZIDLA? Rezervaci provedete kliknutím na tlačítko rezervace v sekci půjčovna vozidel.  Kliknutím budete přesměrováni na rezervační stránku, kde  vyberete vozidlo a typ pronájmu ( na den/ na víkend).  V dalším kroku vyberete termín, který Vám bude vyhovovat a pak už jen plníte Váš email, telefon. Do pole číslo voucheru napíčete NEMÁM VOUHCER, a odešlete. Vaše rezervace bude zpracována jedním z našich zaměstnanců v nejbližším možném termínu. Následně od Nás obdržíte rezervační pokyny.  Od obdržení rezervačních pokynů máte 48 hodin na uhrazení rezervační zálohy a zaslání potvrzení o platbě. Neuhradíte-li zálohu v termínu, rezervace bude  zrušena.
 2. CO JSOU TO REZERVAČNÍ POKYNY? V rezervačních pokynech naleznete celkovou částku pronájmu, výši zálohy,  doplatku a vratné kauce, termíny úhrady, bankovní spojení a vzor smlouvy o pronájmu.
 3. CO JE TO REZERVAČNÍ ZÁLOHA? Rezervační záloha je nevratná záloha na závaznou rezervaci pronájmu ve výši 1500 Kč/den pronájmu.
 4. FORMA ÚHRADY DOPLATKU?  Doplatek ceny pronájmu (=celková cena – uhrazená záloha) doplatíte na místě, při převzetí vozidla.