Rezervace a ceník

V kalendáři naleznete dostupnost karavanů. Pro bližší informace nás prosím , kontaktujte prostřednictvím emailu na emailovou adresu hotelnakolech@gmail.com. Uveďte Vaše jméno, příjmení, termín rezervace a Vaše telefoní číslo. Obratem Vám zašleme podmínky rezervace - rezervační pokyny.

Karavan ADRIA 390 Altea PS, pro 4 lidi

Výbava

 Rozkládací sezení , velká francouzská postel, kuchyň, WC s umyvadlem a sprchovou vaničkou, nájezdová brzda se stabilizátorem, elektrický bojler , plynové topení, kazetová chemická toaleta , lednice,  plynový vařič  , nerezový dřez, TV polička, 2x střešní okno, všechna okna jsou dvojitá s termoroletkou a moskytiérou, dělené vstupní dveře. V ceně karavanu půjčujeme i nový předstan, kempingová sada nábytku za příplatek. Díky své hmotnosti pouze 931 kg  / 1300 kg. je vhodný i pro slabší automobily.

Cena

V sezóně 15.6-15.9 (1100 Kč / den), mimo sezónu (1000 Kč /den)

Hobby 455 UF Excellent - PŘEDSTAN

Výbava

 Rozkládací sezení, pevná ložnice s velkou francouzkou postelí, wc s umyvadlem, a sprchou, elektrický bojler, plynové  topení, kazetová chemická toaleta, lednice, plynový vařič, nerezový dřez, servisní dvířka, 2x střešní  heki okno,  všechna okna dvojitá s termoroletkou a moskytiérou, dělená vstupní dveře, nájezdová brzda se stabilizátorem.   V ceně karavanu půjčujeme i nový stanový přístřešek,  kempingová sada nábytku za příplatek.

Cena

V sezóně 15.6-15.9 (1300 Kč / den), mimo sezónu (1100 Kč /den)