Podmínky

 • CHCETE VYRAZIT NA DOVČU V JEDNOM Z NAŠICH KARAVANŮ?
 • JSTE OBČANEM ČR?
 • JE VÁM VÍCE NEŽ 21 LET?
 • MÁTE ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SKUPINY B  pro tažení soupravy( Váš automobil + karavan) do 3500 Kg (PŘÍPADNĚ B+E, C+E) ?

ODPOVĚDĚLI JSTE NA VŠECHNY DOTAZY KLADNĚ? GRATULUJEME, PRÁVĚ JSTE SPLNILI VŠECHNY PODMÍNKY! A JAK TO BUDE DÁLE PROBÍHAT?

ODPOVĚDI NALEZNETE NÍŽE, V SEKCI FAQ

FAQ

 1. JAK PROBÍHÁ REZERVACE? Zašlete nám prosím objednávku emaiem, viz. záložka Rezervace a ceník. V nejbližším možném termínu Vaši rezervaci zpracujeme a obratem Vám zašleme rezervační pokyny. Od obdržení rezervačnípokynů máte 5 pracovních dní na uhrazení rezervační zálohy. Neuhradíte-li zálohu v termínu, rezervace bude zrušena.
 2. CO JSOU TO REZERVAČNÍ POKYNY? V rezervačních pokynech naleznete celkovou částku pronájmu, výši zálohy,  doplatku a vratné kauce, termíny úhrady, bankovní spojení, smlouvu o pronájmu a informace o vyzvednutí/navrácení karavanu.
 3. FORMA ÚHRADY A VÝŠE ZÁLOHY? Výše zálohy činí 30% z celkové ceny pronájmu, je provedena bezhotovostním převodem na účet.
 4. FORMA ÚHRADY A VÝŠE DOPLATKU? Doplatek je třeba uhradit nejpozději do 5 dnů před zahájením pronájmu, bezhotovostním převodem na účet, případně v hotovosti při vyzvednutí
 5. FORMA ÚHRADY A VÝŠE VRATNÉ KAUCE? Vratná kauce může být složena hotově při převzetí karavanu, či převedena bezhotovostním převodem na účet pronajimatele. V takovém případě musí peníze dorazit nejpozději 1 pracovní den před vyzvednutím. Kauce bude vrácena při navrácení karavani. V případě převodu bude odeslána zpět na účet pronajimatele nejpozději do 1 pracovního dne. Výše kauce činí 10 000 Kč u karavanů a 30 000 Kč u obytných vozů.
 6. MŮŽU SI KARAVAN  PROHLÉDNOUT NEŽ VÁM ZAŠLU PENÍZE? Ano, samozřejmně. Na karavany se můžete přijet podívat kdykoliv, po telefonické domluvě na jednom z čísel,  které naleznete v kontaktech. 🙂
 7. JAKÁ JE DOBA MINIMÁLNÍ PRONÁJMU? Minimální doba pronájmu činí 7 dní v sezoně. 5 dní mimo sezonu.
 8. JAK VYPOČÍTÁM CELKOVOU CENU PRONÁJMU? Celková cena pronájmu odpovídá počtu dnů prnájmu x cena dle ceníku + jednorázový servisní poplatek 1500 Kč.
 9. CO JE V CENĚ PRONÁJMU? V ceně pronájmu je karavan s příslušenstvím, předsta, povinné ručení + havarijní pojištění se spoluúčastí 10 000 Kč.
 10. CO JE V CENĚ SERVISNÍHO POPLATKU? Servisní poplatek obsahuje hloubkové čištění po předchozím pronajimateli z venčí i zevnitř, doplnění vodní nádržě, výměnu chemického WC, doplnění propa-butanové lahve, čerstvá prostěradla, důkladnou kontrolu mechanických a provozních částí přívěsu po předchozím pronajimateli.
 11. CO NENÍ V CENĚ PRONÁJMU? V ceně pronájmu nejsou polštáře, peřiny ani povlečení, dále v ceně není nádobí. Toto si musí zajistit zákazník sám.
 12. TERMÍNY VYZVEDNUTÍ A NAVRÁCENÍ? Karavan je k vyzvednutí v den započetí pronájmu kdykoliv od 15:00 hod. Navrácen musí být nejpozději do 10:00 hod v den ukončení pronájmu na adrese majitele karavanu.
 13. HROZÍ MI POKUTA ZA ZNEČIŠTĚNÍ KARAVANU? Ano, pokud přívěs zničíte, či znehodnotíte, hrozí vám pokuta dle smlouvy o díle, ale pokud se k přívěsu budete chovat slušně, není se čeho obávat. 🙂