Podmínky pronájmu

Pronajímatel musí být občanem ČR, starším 21 let

 Pro tažení přívěsu platí následující ustanovení: Nepřesáhne-li Vaše souprava (Váš vůz + karavan) 3500 kg, stačí k řízení řidičské oprávnění skupiny B. V opačném případě potřebujete řp. skupiny B+E (C+E).

Požadovaná vratná kauce je uvedena v popisu jednotlivých vozidel.

Rezervace

Rezervaci provedete pomocí odkazu, který naleznete v popisu vozidla.  Pro dokončení rezervace požadujeme zálohu ve výši 30% z celkové ceny pronájmu. Potvrzení o provedené platbě zašlete na email hotelnakolech@gmail.com nejpozději do 48 hodin od obdržení rezervačních pokynů. V opačném případě rezervace zaniká.

FAQ

 1. JAK PROBÍHÁ REZERVACE?  Rezervaci provedete prostřednictvím tlačítka rezervovat na stránce karavanů. V nejbližším možném termínu Vaši rezervaci zpracujeme a obratem Vám zašleme rezervační pokyny. Od obdržení rezervačních pokynů máte 48 hodin na uhrazení rezervační zálohy a zaslání potvrzení o platbě. Neuhradíte-li zálohu v termínu, rezervace bude  zrušena.
 2. CO JSOU TO REZERVAČNÍ POKYNY?  V rezervačních pokynech naleznete celkovou částku pronájmu, výši zálohy,  doplatku a vratné kauce, termíny úhrady, bankovní spojení, smlouvu o pronájmu a informace o vyzvednutí/navrácení karavanu.
 3. FORMA ÚHRADY A VÝŠE DOPLATKU?  Doplatek ve výši 70% zaplatíte v hotovosti,při převzetí vozu (přívěsu).
 4. FORMA ÚHRADY A VÝŠE VRATNÉ KAUCE?  Vratná kauce bude složena v hotovosti, při převzetí vozu (přívěsu).
 5. JAKÁ JE DOBA MINIMÁLNÍ PRONÁJMU?  Minimální doba pronájmu činí 5 dní v sezoně, 3 dny mimo sezonu.
 6. JAK VYPOČÍTÁM CELKOVOU CENU PRONÁJMU?  Celková cena pronájmu odpovídá počtu dnů pronájmu x cena dle ceníku + jednorázový servisní poplatek 1500 Kč.
 7. CO JE V CENĚ PRONÁJMU?  V   ceně pronájmu je karavan s příslušenstvím, předstan, povinné ručení + havarijní pojištění se spoluúčastí 10 000 Kč.
 8. CO JE V CENĚ SERVISNÍHO POPLATKU? Servisní poplatek obsahuje hloubkové čištění po předchozím pronajimateli z venčí i zevnitř, doplnění vodní nádržě, výměnu chemického WC, doplnění propan-butanové lahve, čerstvá prostěradla, důkladnou kontrolu mechanických a provozních částí přívěsu po předchozím pronajimateli.
 9. CO NENÍ V CENĚ PRONÁJMU?  V ceně pronájmu nejsou polštáře, peřiny ani povlečení, dále v ceně není nádobí. Toto si musí zajistit zákazník sám.
 10. TERMÍNY VYZVEDNUTÍ A NAVRÁCENÍ?  Karavan je k vyzvednutí v den započetí pronájmu kdykoliv od 14:00 do 16:00. Navrácen musí být nejpozději ve 13:00 hod. v den ukončení pronájmu.
 11. KDE SI KARAVAN VYZVEDNU?  Karavan bude připraven k vyzvednutí na Jestřabí Lhota 62, 280 02 Kolín.